Vrátil se každodenní život a je v posteli klid? Pak tu máme to pravé! Koneckonců, čas na partnera a společné objevování nového terénu jsou důležitými faktory při vedení plnohodnotného sexuálního života a šťastného vztahu po mnoho let. Pomocí 7denní sexuální výzvy vám ukážeme, jak můžete osvěžit svůj milostný život a znovu získat více touhy po partnerovi. Sexting a sexuální hračky jsou tady!

Den 1 – Taneční kreace
Nezáleží na tom, zda striptýz skončí romantickým nebo divokým sexem, protože jedno je jisté: žádný muž neudrží nohy v klidu s elegantním spodním prádlem a sexy prádlem. I když se to mnohým ženám zprvu zdá směšné – svůdný tanec při svíčkách a dobré hudbě rozbuší mužská srdce. Nejlépe uděláte, když si před zrcadlem trochu zatančíte – sledujte, jak to děláte, a pamatujte si pohyby, při kterých se cítíte obzvlášť sexy.

Den 2 - Sexting
Sex se nemusí vždy odehrávat v posteli nebo ve vlastních čtyřech stěnách. Překvapte svého partnera výstředními a oplzlými zprávami, když jsou v kanceláři na schůzce. Skvělý způsob, jak přidat dynamiku vztahu, a to i mimo postel a obvyklou denní dobu, kdy děláte své milostné záležitosti. Napište svému partnerovi, co máte na sobě nebo co byste s ním teď chtěla dělat. Zvyšuje se tak očekávání jeden na druhého a při příštím setkání to rozhodně nedotáhnete dál než ke kuchyňské lince.

Den 3 –Pořiďte si sexuální hračku
Pokud je sex velmi monotónní a postrádá ten jistý kop, můžete použít jeden nebo druhý nástroj. Sexuální hračky rychle udělají z klidu v posteli minulost, protože zvyšují vaši zvědavost poznat svého partnera jiným a novým způsobem. Takto spolu zkoušíte nové věci a vydáváte se společně na cestu za poznáním. Nejlepší způsob, jak se otestovat ve světě erotických pomůcek, je začít s hračkou pro partnery. Pro kulinářské radovánky v posteli doporučujeme lubrikační gel se slaným karamelem, který kromě své sladké a slané chuti dodá během vyvrcholení to nejlepší nakopnutí. Když už jsme u kulinářských lahůdek: čokoládová omáčka a šlehačka také zpestří postel a kromě smyslnosti zajistí i více zábavy v posteli.

Den 4 - Ano tělu i ženskosti
Věděli jste, že sebevědomé ženy, které milují a přijímají své tělo takové, jaké jsou, jsou pro muže mnohem přitažlivější a přitažlivější? Kdo to čte poprvé, měl by teď začít slavit a milovat své křivky, prsa, zadek a spol. Protože jen ten, kdo se cítí sexy, může vyzařovat více sex-appealu. V posteli během milování můžete toto předsevzetí uvést do praxe tím, že se dotknete jako žena dříve, než to udělá muž. Nebo můžete využít malého pomocníka při předehře a pohrát si s klasickým vibrátorem nebo prstovým vibrátorem, který je nenápadně malý. Překvapení a vzrušení jsou zde zaručeny!

Den 5 - Romantické hodiny pro dva
Čas může být často hlavní překážkou, pokud jde o sex. Dlouhé a horké noci prvních dnů se vypařují a vrací se každodenní život. S tím by teď měl být konec, protože my říkáme: Na sex je čas vždycky! Obzvláště ve stresujících dobách byste si měli vědomě dát na čas a místo u televize strávit večer prostě přitulení v posteli. Náš tip: Romantický sex dokáže zázraky v oblasti důvěry a vzájemného napojení a osvěží váš milostný život. Tip od ženy k ženě: rozmazlujte svého partnera svůdnou masáží a začněte se milovat s masážním olejem a lubrikačním gelem.

Den 6 – Pořádná líbačka, může být!
Pokud si vzpomenete na to, kdy jste se naposledy opravdu líbali a mazlili, musela to být nějaká doba. Není divu, pokud si myslíte, že rychlovka je dost sexy. To je důvod, proč říkáme, že je čas zavzpomínat na jeho dospívající život a znovu se bez zábran přitulit. Protože jedna věc je jistá: Každý, kdo se intenzivně líbá a vyměňuje si něhy, se automaticky cítí a už se nemůže držet dál od čirých pocitů štěstí. Jestli to skončí sexem nebo ne, je na vás. Určitě stojí za to zkusit se pohladit a pohladit, protože tak můžete rozhodně cítit více sexuální rozkoše.

Den 7 - Jako 50 odstínů šedi
Poslední den bude divoký - slibuji! Anna s Christianem nám ukázali, jak na to báječně – ale nemusí to být vždy tak divoké. Zbavit se návyků znamená odvážit se zkoušet nové věci a být ochotný experimentovat. I když to bylo dosud nové území, to se brzy změní, protože i zde platí: zapojit se do něčeho společně a poznat tělo a limity toho druhého. Bez ohledu na to, kdo si pak vezme kterou část - pádlo je vhodné pro začátečníky v bondingu a SM, se kterým můžete partnerovi uštědřit lehké facky nebo zlobivé rány. Pro ještě více vzrušení a vzrušení zavažte partnerovi oči nebo ho připoutejte k posteli. To zaručeně přinese dynamiku do krabice!

Pokud jsou bič a pouta po šesti dnech stále příliš divoké a neobvyklé, jednoduše zopakujte svůj oblíbený den v týdnu.

Rádi bychom všem párům (nebo nezadaným) dali dvě slova „spontánní“ a „kreativní“, protože to jednoduše znamená vnést do vztahu trochu práce, dynamiky a více zábavy. Ať už se jedná o novou sexuální polohu z Kámasútry, spontánní foukání za volantem, sex v sauně nebo společné nakupování sexuálních pomůcek – nikdy byste neměli přestat pracovat na své kreativitě a touze. Otevřené rozhovory s partnerem o sexuálních fantaziích a touhách automaticky otevírají dveře do nových oblastí a sdílených zážitků.