Kromě vlastních dovedností je dobré sáhnout po dildu nebo vibrátoru. Pokud v tom nevidíte rozdíl, tak dildo je erotická pomůcka falického tvaru, která nevibruje a používá se pouze k samotnému průniku do vagíny, konečníku či úst. Může být klasické, nebo oboustranné dildo. Proti tomu vibrátor má rovněž tvar jako penis a jak název napovídá vibruje a používá se kromě průniku k elektro stimulaci. Můžete jej použít ke stimulaci pochvy, vašich zadních vrátek, ale také vnějších částí, jako je klitoris, bradavky, nebo i k dráždění partnerova penisu. Tahle pomůcka se vám bude hodit k partnerským hrátkám, ale i na dlouhé večery o samotě. Doplnit sadu můžete o anální kolík, který se dělá v různých velikostech, provedeních i barvách.K tomu je dobré mít lubrikační gel. Jistě znáte lubrikační gely z obchodů s různými příchutěmi a aromaty. Možná jste se setkala s tím, že vám tyto gely z běžných obchodů nevyhovují – rychle schnou, lepí, štípou apod. Ano to se může u levnějších produktů stávat. Určitě byste měly vědět, že se jedná o lubrikační gely na bázi vody, které právě díky tomu rychleji vysychají a mnoha lidem nevyhovují. Proto zkuste lubrikační gel silikonový. Je sice dražší, ale nevysychá, takže je potřeba mnohem menší množství a déle tak vydrží. Silikonový lubrikant vytváří příjemný hebký film, který krásně klouže a hodí se tak na užití při vaginální suchosti i análním sexu nebo při použití hraček.

Španělské mušky, nebo afrodiziakum

Další věcí, která by vám neměla v šuplíku u postele chybět jsou erotické kapičky – španělské mušky nebo poppers. Kapičky se prodávají většinou pouze v sex-shopech nebo na e-shopech. Podporují libido a zvyšují sexuální procítění, jelikož mají afrodiziakální účinky. Poppers účinkuje velmi rychle a velmi krátce, takže se nemusíte bát. Po vdechnutí výparů ucítíte, jak se vám roztahují cévy, projede vámi intenzivní proud tepla a pocítíte euforický stav. Stejně tak španělské mušky jsou afrodiziakem zvyšujícím libido a prokrvení intimních partií, které jsou potom citlivější. Španělské mušky se na rozdíl od poppers užívají perorálně zhruba hodinu před sexem.

Venušiny kuličky, zlepší sexuální život

Venušiny kuličky by měly také patřit do vaší výbavičky. Hrát si s nimi může i váš partner, ale nejvíce jsou prospěšné vám a vaší vagíně. Nošením venušiných kuliček docílíte zpevnění pánevního dna a zdravému prokrvování sliznice vaší pochvy. Díky tomu při sexu dokážete více sevřít poševní svalstvo a budete tak pro vašeho milého krásně úzká. Benefitem je také posílení pánevního dna pro porod nebo zamezení inkontinence v pokročilejším věku.

Sexy pradélko, pro noci plné vášně

V neposlední řadě byste měla mít sexy prádlo a nějaký ten obleček. Ideálně pořiďte pět variací, které budete moci střídat. Nesmí chybět jehlové lodičky a síťované punčocháče. Chcete-li být více kreativní, můžete se odvázat s převlečkem za sexy pokojskou, policistku, nebo necudnou zdravotní sestřičku. Nezapomeňte na jednu škrabošku, která vám pomůže utéct od reality, až bude potřeba.